Specialista prodeje a servisu

Naše společnost se zabývá projektováním, dodávkami, montáží a servisem klimatizací a tepelných čerpadel pro domácnosti, kanceláře i průmyslové objekty. Našimi hlavními dodavateli jsou přední světoví výrobci zařízení pro vytápění, větrání a klimatizace.

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista prodeje a servisu.

Náplň práce

Prvních cca 6 měsíců bude hlavní náplní práce především odborné teoretické i praktické zaškolení. Kandidát bude součástí týmu servisních techniků.

Po zaškolení bude kandidát převeden do pražského showroomu s touto náplní práce:

  • zajištění kompletního chodu showroomu
  • akvizice nových zákazníků a jednání se stávajícími klienty
  • prezentace a seznámení příchozích zákazníků se sortimentem
  • vypracování cenových nabídek a prodej zboží
  • poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům
  • spolupráce s techniky a ostatními spolupracovníky

Co požadujeme

  • proaktivní obchodní přístup s orientací na zákazníka
  • komunikační dovednosti
  • samostatné řešení problémů a logické uvažování
  • schopnost efektivního plánování a organizace práce
  • vzdělání v technickém oboru výhodou
  • praxe na obdobné pozici vítaná
  • flexibilita, zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • PC znalost Microsoft Office
  • ŘP skupina B

Co nabízíme

  • seberealizaci v prosperující české společnosti s příjemným zázemím
  • služební telefon
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odborné zaškolení i další vzdělávání
  • nástup: 6/2018, nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Praha, Benátky n. J.

Kontakt

Mgr. Martina Kusá

sales & marketing manager

BADGER AIR TEAM

www.badger.cz

Váš životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: mkusa@badger.cz

Showroom:

  • Praha 9 Českomoravská 23/1181

/ukázat na mapě/

  • Benátky nad Jizerou Pražská 161

Napište nám:

mkusa@badger.cz

Zavolejte nám:

+ 420 777 133 478